Tvořte s CNC frézkou

Chcete si vytvořit vlastní jmenovku na dveře? Připadáte si natolik kreativní, že si myslíte, že není potřeba si tuhle zdánlivou maličkost kupovat u výrobců klíčů? Nebo se Vám prostě žádná nabídka dostupná na trhu nelíbí a chcete si tento nezbytný detail udělat po svém? Baví
Vás práce s hliníkem, mosazí a plasty a všeobecně s neželeznými kovy? Přemýšlíte, že si z těchto materiálů vyrobíte ještě víc? V tomto případě jdete správnou cestou, uvažujete-li o pořízení si výkonného, levného a jednoduchého stroje pro gravírovací a modelářské práce. A v naší nabídce naleznete přesně to, co hledáte. Potřebujete si koupit kvalitní tříosou, čtyřosou a dokonce i pětiosou CNC frézku vhodnou pro gravírování.

Snadné ovládání, ručně i s programem

Jste-li manuálně zruční, ale bojíte se používat počítačem řízený stroj, nemusíte se vůbec ničeho obávat. Naše gravírky mají manuální obsluhu i obsluhu pomocí programu MACH3, který je velmi jednoduchým CNC programem, naučí se jej skutečně každý. Alternativně lze využít i vyšší verzi programů přes USB rozhraní.